Kundservice
Kundservice
DiMarzio DD3150

DiMarzio DD3150

Artikelnummer: IDS0095697

Axelrem gitarr, Black and Gold UtoPIA design, 5cm, 81-144 cm.

Lagerstatus / Leveranstid info
store

Tillgänglig i butik på ca 3-8 vardagar.

local_shipping

Leveranstid ca 3-8 vardagar.

warehouse

Finns hos leverantör.

Leveranstiden är vår beräknade tid för att kunna leverera varan till dig från oss eller från externt lager. Denna är endast en uppskattning och det finns flera orsaker som kan påverka leveranstiden som ligger utanför vår kontroll. Vi reserverar oss för eventuella förseningar, slutförsäljningar och avvikelser. Vi förbehåller oss rätten att ändra leveranssätt om ordern är för stor eller tung för det val du har gjort. Du kommer att få ett SMS alt mail när din försändelse finns att hämta hos ditt ombud. Har du valt hemleverans så kommer du att få en avisering innan för att bestämma en tid. Vill du hämta i butik är du välkommen efter du fått ett SMS att varorna är framplockade.

395 kr/st

Qliro
EAN: DD3150 MPN: DD3150

Andra som handlade DiMarzio DD3150 köpte även

Google translate

Visa orginaltexten

Black and Gold UtoPIA™-designen skapades för att gå ihop med Steves signatur Ibanez PIA-gitarr och har ett guldbarock virvlande lövmönster över en svart bakgrund.
Denna rem är gjord av högkvalitativt tryckt mikrofiber, och remmens ändar är sydda i läder och knapp på en elgitarr. En knytsnöre ingår för användning på en akustisk gitarr.

Remlängd
Justeras från 32 till 56,6 tum (81 - 144 cm).

Bredd: 2 tum (5 cm).

Remmaterial: Mikrofiber med läderändar.