Kundservice
Kundservice
Eurolite LED Z-2000 Beam Effect

Eurolite LED Z-2000 Beam Effect

Artikelnummer: IDS0097860

Extremt ljusstarkt Derby med 5 x 10 W LED i R,G,B,W,A

Lagerstatus / Leveranstid info
store

Tillgänglig i butik på ca 10-30 vardagar.

local_shipping

Leveranstid ca 10-30 vardagar.

warehouse

Finns hos leverantör.

Leveranstiden är vår beräknade tid för att kunna leverera varan till dig från oss eller från externt lager. Denna är endast en uppskattning och det finns flera orsaker som kan påverka leveranstiden som ligger utanför vår kontroll. Vi reserverar oss för eventuella förseningar, slutförsäljningar och avvikelser. Vi förbehåller oss rätten att ändra leveranssätt om ordern är för stor eller tung för det val du har gjort. Du kommer att få ett SMS alt mail när din försändelse finns att hämta hos ditt ombud. Har du valt hemleverans så kommer du att få en avisering innan för att bestämma en tid. Vill du hämta i butik är du välkommen efter du fått ett SMS att varorna är framplockade.

3054 kr/st

Qliro
EAN: 4026397677799 MPN: 51918222

Andra som handlade Eurolite LED Z-2000 Beam Effect köpte även

Google translate

Visa orginaltexten

Denna ljusa stråleffekt med fem 10 Watts lysdioder i RGBWA ger dynamiska stroboskop- och derbyeffekter. Det är ett absolut blickfång på varje fest. De flerfärgade strålarna ändrar sin rörelseriktning i en konstant rytm. Ljuseffekten är kompatibel med QuickDMX, det trådlösa DMX-systemet från Eurolite.



DRAG
Extremt ljusstarkt Derby med 5 x 10 W LED i R,G,B,W,A

Absolut blickfång
5 x 10 W LED i färgerna röd, grön, blå, vit och bärnsten för dynamiska stroboskop och derbyeffekter
Direkt färgval för 15 förinställda färger
3 inbyggda auto- och musikprogram
De färgglada strålarna ändrar sin rörelseriktning vid varje basslag i ljudkontrollerat läge
Adressering och inställning via kontrollpanel med 4-siffrig LED-display
Stöder QuickDMX - det trådlösa DMX-systemet från Eurolite
Inbyggd fantomdriven USB-port för QuickDMX-mottagare (tillbehör)
Bekväm trådlös kontroll via medföljande IR-fjärrkontroll EUROLITE IR-7
Funktion: statisk färg, autoläge, interna program, färgbyte, färgtoning, dimmer och stroboskopeffekt
Låsningsmöjlighet vid monteringsfäste
Switch-mode strömförsörjning för drift mellan 100 och 240 volt
LED: Multi beam effekt 5 x högeffekt 10 W RGBWA
Kan användas i 5; 9 CH-läge
Enheten kyls av en supertyst fläkt
Styrning av fristående; DMX; QuickDMX via USB (tillval); IR fjärrkontroll; Master/slav funktion; Ljud till ljus via mikrofon
Flimmerfri projektion
Effekt: Blomstereffekt