Kundservice
Kundservice
Ludic Audio Senja Jumpers Banan-Banan 4-pack

Ludic Audio Senja Jumpers Banan-Banan 4-pack

Artikelnummer: IDS0129525

Jumpers. Ledarna består av silverpläterade kopparledare. 25cm lång och kommer i 4-pack. Banan till banan.

Lagerstatus / Leveranstid info
store

Tillgänglig i butik på ca 2-7 vardagar.

local_shipping

Leveranstid ca 2-7 vardagar.

warehouse

Finns hos leverantör.

Leveranstiden är vår beräknade tid för att kunna leverera varan till dig från oss eller från externt lager. Denna är endast en uppskattning och det finns flera orsaker som kan påverka leveranstiden som ligger utanför vår kontroll. Vi reserverar oss för eventuella förseningar, slutförsäljningar och avvikelser. Vi förbehåller oss rätten att ändra leveranssätt om ordern är för stor eller tung för det val du har gjort. Du kommer att få ett SMS alt mail när din försändelse finns att hämta hos ditt ombud. Har du valt hemleverans så kommer du att få en avisering innan för att bestämma en tid. Vill du hämta i butik är du välkommen efter du fått ett SMS att varorna är framplockade.

575 kr/st

Qliro

Andra som handlade Ludic Audio Senja Jumpers Banan-Banan 4-pack köpte även

Ludic Senja Bi Wire Jumpers, ger dig en förbättring jämfört med standardstämplade byglar, vi använder naturligtvis koppar med mycket hög renhet och solida ledare för att förhindra både elektrisk och magnetisk interaktion och interaktion mellan strängarna, detta eliminerar EMI-ljud och har låg kapacitans och motstånd och är idealiska för att inte färga din ljudsignal.

Material: silver- och kopparpläterat
Längd: 25 cm
Förpackning: 4 st
Kontakt: banan/banan-kontakt silverpläterad

Ludic Senja använder kontakter av audiofilkvalitet med spad- och gaffelkontakter, de är kompatibla med 8 mm och 6 mm bindningsposter (världsstandardstorlekar), och de är mycket styva, professionellt lödda, och på grund av detta är de skyddade mot korrosion och har mindre motstånd. Ludic Senja är en toppmodern lösning och superhållbar, och ja, vi tycker att de ser bra ut!