Kundservice
Kundservice
Neumann MCM 100

Neumann MCM 100

Artikelnummer: IDS0126881

Slutsteg för Neumann MCM-systemet, ingång: 3,5 mm teleplugg, utgång: XLR-3M, kräver 48 V fantommatning. Inkluderar (1) MCM 100.

Lagerstatus / Leveranstid info
store

Tillgänglig i butik på ca 3-10 vardagar.

local_shipping

Leveranstid ca 3-10 vardagar.

warehouse

Finns hos leverantör.

Leveranstiden är vår beräknade tid för att kunna leverera varan till dig från oss eller från externt lager. Denna är endast en uppskattning och det finns flera orsaker som kan påverka leveranstiden som ligger utanför vår kontroll. Vi reserverar oss för eventuella förseningar, slutförsäljningar och avvikelser. Vi förbehåller oss rätten att ändra leveranssätt om ordern är för stor eller tung för det val du har gjort. Du kommer att få ett SMS alt mail när din försändelse finns att hämta hos ditt ombud. Har du valt hemleverans så kommer du att få en avisering innan för att bestämma en tid. Vill du hämta i butik är du välkommen efter du fått ett SMS att varorna är framplockade.

1158 kr/st

Qliro
EAN: 4044155274127 MPN: 008695

Andra som handlade Neumann MCM 100 köpte även

Google translate

Visa orginaltexten

Utsteg för trådbunden drift av Miniature Clip Mic-systemet på en XLR-mikrofoningång med 48 V fantommatning. Ingång: 3,5 mm minijack, utgång: XLR-3M