Kundservice
Kundservice
Tilta Nucleus M Panasonic GH4/GH5 Run/Stop cable

Tilta Nucleus M Panasonic GH4/GH5 Run/Stop cable

Artikelnummer: IDS0109075

Nucleus-M Run/Stop-kablar

Lagerstatus / Leveranstid info
store

Tillgänglig i butik på ca 2-7 vardagar.

local_shipping

Leveranstid ca 2-7 vardagar.

warehouse

Finns hos leverantör.

Leveranstiden är vår beräknade tid för att kunna leverera varan till dig från oss eller från externt lager. Denna är endast en uppskattning och det finns flera orsaker som kan påverka leveranstiden som ligger utanför vår kontroll. Vi reserverar oss för eventuella förseningar, slutförsäljningar och avvikelser. Vi förbehåller oss rätten att ändra leveranssätt om ordern är för stor eller tung för det val du har gjort. Du kommer att få ett SMS alt mail när din försändelse finns att hämta hos ditt ombud. Har du valt hemleverans så kommer du att få en avisering innan för att bestämma en tid. Vill du hämta i butik är du välkommen efter du fått ett SMS att varorna är framplockade.

1199 kr/st

Qliro
EAN: 709016727061 MPN: RS-02-GHS

Andra som handlade Tilta Nucleus M Panasonic GH4/GH5 Run/Stop cable köpte även

Google translate

Visa orginaltexten

Dessa kablar till Nucleus-M ger dig kör-/stoppfunktioner i kamerasystem som stöder det. Anslut bara den 7-poliga änden av kabeln till en av motorerna och den andra änden till R/S-porten på kameran.

Observera att denna kabel är speciellt designad för Nucleus-M så R/S-funktionen fungerar endast med Nucleus-M:s egen handenhet och handtag.

Vikt: 0,09 kg
Längd: 68,6 cm
Färg: Svart
Material: Koppar, gummi, aluminiumlegering