Kundservice
Kundservice
Veles-X Keyboard Cover 49 Keys
Veles-X Keyboard Cover 49 Keys
Veles-X Keyboard Cover 49 Keys
Veles-X Keyboard Cover 49 Keys
Veles-X Keyboard Cover 49 Keys

Veles-X Keyboard Cover 49 Keys

Artikelnummer: IDS0137439

Keyboardöverdrag, Dubbelsidig Silver Och Svart Design, Vattenavvisande Material, Justerbar Passform Med Elastisk Kant, Passar 49 Tangenter, Längd 57–89 cm.

Lagerstatus / Leveranstid info
store

Tillgänglig i butik på ca 3-10 vardagar.

local_shipping

Leveranstid ca 3-10 vardagar.

warehouse

Finns hos leverantör.

Leveranstiden är vår beräknade tid för att kunna leverera varan till dig från oss eller från externt lager. Denna är endast en uppskattning och det finns flera orsaker som kan påverka leveranstiden som ligger utanför vår kontroll. Vi reserverar oss för eventuella förseningar, slutförsäljningar och avvikelser. Vi förbehåller oss rätten att ändra leveranssätt om ordern är för stor eller tung för det val du har gjort. Du kommer att få ett SMS alt mail när din försändelse finns att hämta hos ditt ombud. Har du valt hemleverans så kommer du att få en avisering innan för att bestämma en tid. Vill du hämta i butik är du välkommen efter du fått ett SMS att varorna är framplockade.

295 kr/st

Qliro
EAN: 8588008498033

Andra som handlade Veles-X Keyboard Cover 49 Keys köpte även

Skydda ditt musikinstrument från damm, smuts och solljus med detta dubbelsidiga skyddsöverdrag KC7688. Den silverfärgade sidan är särskilt lämplig för användning på scen och hjälper till att förhindra överhettning genom att reflektera UV-strålning, vilket bidrar till att bevara instrumentets ursprungliga färg.

Den svarta sidan fungerar som dammskydd för hemmabruk och håller instrumentet rent när det inte används. Överdraget är vattenavvisande och skyddar mot oönskade skador.

Veles-X Keyboard Cover 49 passar instrument med en längd mellan 57 cm och 89 cm. Den inbyggda elastiska kanten anpassar sig efter instrumentets storlek, medan kardborrefästet på undersidan ger ett snyggt och stabilt avslut så att överdraget omsluter instrumentet perfekt.

Specifications
Dubbelsidig design: Silver och svart
Vattenavvisande material
Passar keyboard med 49 tangenter
Passar instrumentlängd: 57–89 cm
Elastisk kant för justerbar passform
Kardborrefäste för säker montering
Rengöring: Torkas av med fuktig ren trasa